Evden Eve Nakliyat – 0533 486 44 37 – 0324 337 50 09

Mersin Evden Eve Nakliyat

  2000 Yılının Eylül ayında tek çatı altında kurulmuştur. Mersin merkezlidir. Güvenilir , Disiplinli , Adaletli , Doğruluk gibi hususları ele alarak Evden Eve Taşımacılık konusunda Türkiye’ de Hizmet vermeye başlamıştır.

Profesyonel araçlarıyla tam anlamıyla Evden eve Taşımacılık Yapmaktadır. Nakliyede sürat ve karşılıklı bilgi alışverişinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeki firmamız, kalkıştan varışa kadar bütün bilgileri çağımızın teknolojisiyle müşterilerine iletmektedir. Evden eve taşımacılık alanında mükemmele ulaşmak için uzun yollar kat etmek gerektiği bilinciyle çalışmalarını bütün hızıyla ve sabırla sürdürmekte kararlıdır. En İyi Araçlarımızla Tüm Türkiye ‘ ye Evden Eve Ambalajlı ve Sigortalı Taşımacılık Yaparak Hizmet Vermeye ve Doğru Yerlere Ulaştırmayı Hedef Biliyoruz. Mersin Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti olarak Mersinde Uzun yıllar hizmet vermek içinde elimizden geleni yapacağız.

Dünya ve Türkiye teknolojilerini yakından takip eden, lojistik altyapısını sürekli yenileyen firmamız, genç, tecrübeli ve özel eğitimli personelden oluşan uzman kadrosu ile, müşterilerine daima en iyi hizmeti en güvenilir şekilde sunma gayreti içerisinde bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız, taşımacılığını gerçekleştirdiği tüm eşya veya ürünleri sigorta altına almaktadır. Web sitemizi veya sabit/gsm telefon numarlarımız ile bize 7 GÜN 24 SAAT ulaşabilmeniz mümkündür..   

Bir cevap yazın